Lütfen Bekleyiniz!

Hoş Geldiniz

Karataş Nakliye Hizmetleri Taşımacılık Ve LojistikDestek

Lütfen Arayın
0212 582 22 35Çalışma Saatleri

Pazt-Cuma 08.00-18.00
Cmts 09.00-15.00Tüm Türkiye’ye

Türkiyenin Her Bölgesinden Türkiye’nin Her BölgesineSizlerle Öğrenmeye Devam Ediyoruz!

010123456789012345678901

‘DEN BERİ

Sektörün güçlü aktörlerinden olmak için sizleri dinliyoruz , öğreniyoruz ve yenilenmeye devam ediyoruz.Taşımacılıkta güven her şeydir.

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin öncü nakliye şirketlerinden Karataş Nakliyat 1991 yılında kurulmuştur. Çeyrek asırdan fazladır lojistik sektöründe var olan firmamız yüzde 100 yerli sermayeye sahip bir lojistik firması olarak, entegre lojistik çözümleriyle bir çok farklı sektördeki müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ülkemizin e-ticaret ve omni-kanal ticaret modellerini desteklemek ve paydaşlarımızın taşımacılık alanındaki kapasite sorunlarını çözmek adına, hibrid lojistik modelimizle paydaşlarımıza makro ve mikro ölçekte hizmet vermekteyiz.  Lojistik altyapımızın dikey entegrasyon çeşitlendirmesi sayesinde şehirlerarası, şehir içi ve mikro dağıtım süreçlerinde de müşterilerimizin kritik bir çözüm ortağıyız.  Karataş Nakliyat olarak paydaşlarımızın lojistik ihtiyaçlarında kapsayıcı bir hizmet anlayışını benimsiyor ve önemli bir çözüm ortağı olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Hizmet sunduğumuz coğrafyada teknolojik altyapımızdan aldığımız güç ve yenilikçi lojistik hizmet anlayışımız sayesinde ticari faaliyetleri yöneten, ticareti etkin kılan ve müşteri memnuniyetini artıran bir sürecin de ana sorumlusu konumundayız.  Dijital dönüşüm süreçlerindeki başarımız ve mikro dağıtım alanındaki faaliyetlerimiz entegre lojistik anlayışımızı daha da derinleştirmemize ve müşterilerimizin ticari potansiyellerini artırmalarına imkan sağlamaktadır.

Hızlı, güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan bir şirket vizyonuyla yatırımlarını sürdüren Karataş Nakliyat teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve küresel lojstik trendlerine eşlenik şekilde kurumsal gelişim süreçlerini yönetmektedir.Son Göderiler

    Resimler

    Hızlı Linkler